Péče a údržba

Péče a údržba

Péče a údržba lodí a skútrů

Nabízíme komplexní služby v oblasti čištění a údržby jak interiéru, tak exteriéru vaší lodě, vždy s ohledem na individuální požadavky a představy každého klienta. K práci využíváme jak ruční, tak strojové metody čištění a spoléháme na speciální, ekologicky šetrné čisticí prostředky, které byly vyvinuty přímo pro potřeby lodí.

Exteriér: 

Zachování půvabu a funkcionality exteriéru lodi vyžaduje pravidelnou péči. U novějších lodí aplikujeme ochranné nátěry, které zajišťují dlouhodobou ochranu trupu. Pro starší lodě nebo v případě poškození povrchu nabízíme služby opravy a leštění, včetně polymerizačního zpracování pro dosažení lesklého a obnoveného vzhledu. Pokud si přejete změnit barvu trupu vaší lodě, můžeme vám nabídnout aplikaci speciální folie v barvě dle vašeho výběru. Zvláštní pozornost věnujeme také ošetření nerezových prvků a v případě potřeby jejich renovaci. Nezapomínáme ani na čištění a obnovu teaku.

Interiér:

Zajišťujeme důkladné mytí a čištění kokpitu, kajuty, toalet, koupelen a oken. Veškeré povrchy, úložné prostory, lednice i polstrování (ať už textilní, tak koženkové) jsou pečlivě čištěné a ošetřené. Koberce procházejí důkladným strojním čištěním. Specializujeme se na odstraňování plísní z perseniků, bimini či campingového oplachtění, stejně jako na odstranění vodního kamene, leštění a impregnaci slíd.

Pravidelná údržba a péče je klíčová pro zachování funkčnosti a estetického vzhledu vaší lodě. S námi zůstane vaše loď vždy v perfektním stavu.

Máte zájem o údržbu lodě?

Kontaktujte nás skrze formulář níže nebo nám zavolejte!

Odeslat

Ceník péče a údržby

Cena za údržbu se liší v závislosti na typu plavidla a je stanovena individuálně. Pokud máte zájem o získání přesné cenové kalkulace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro vás připravíme detailní cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Náš tým složený z odborníků s třicetiletou praxí Vám pomůže s výběrem nové i použité lodě.

Kontaktujte nás
preloader