Nabízíme

Všechny produkty
Nové
Bazarové
Všechny produkty
Lodě
Skútry
Motory
product
Nové

LODNÍ MOTOR MERCURY F 5 MH

Jednoválcový čtyřtaktní Mercury ME-F5 s integrovanou nádrží 1,1litru a možností napojení na externí nádrž. Ovládací rukojeť je odolná vůči vibracím a umožňuje cestovat na velké vzdálenosti bez únavy.
32 470 cena včetně DPH
product
Nové

LODNÍ MOTOR MERCURY F 5 MLH

Jednoválcový čtyřtaktní Mercury ME-F5 s integrovanou nádrží 1,1litru a možností napojení na externí nádrž. Ovládací rukojeť je odolná vůči vibracím a umožňuje cestovat na velké vzdálenosti bez únavy. Šest pozic nastavení trimu + jedna poloha pro mělkou vodu umožní přístup do těžko přístupných míst.
32 470 cena včetně DPH
product
Nové

LODNÍ MOTOR MERCURY F 5 MH LPG

Kultivovaný chod, maximální akcelerace, nízká hmotnost, přepracovaný design, spolehlivost a pohon na ekologicky čisté palivo - PROPAN. Zcela nový motor Merkury 5hp FourStroke Propane poskytuje větší pohodlí a méně potíží. S velkým výtlakem 123 ccm nabízí nejlepší výkon ve své třídě tím, že poskytuje skutečných 5 koní. Ideální pro hliníkové kormidla, nafukovací čluny nebo čluny pro inženýrské sítě.
24 900 cena včetně DPH
product
Nové

LODNÍ MOTOR MERCURY F 5 MLH LPG

Kultivovaný chod, maximální akcelerace, nízká hmotnost, přepracovaný design, spolehlivost a pohon na ekologicky čisté palivo - PROPAN.
24 900 cena včetně DPH
product
Nové

LODNÍ MOTOR MERCURY F 3,5 MH

Lodní motor Mercury F 3.5 MH patří mezi nejmenší lodní motory na trhu. Představuje jednu z nejlepších voleb vzhledem k jeho váze a výkonu.

23 800 cena včetně DPH
6 z 6 produktů
VlnkaVlnka
VlnkaVlnka
VlnkaVlnka

Šipka vpravo

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.marinadock.cz/www/wp-content/themes/draftspot_shop_theme/woocommerce/ds_archive-product1.php on line 126
preloader