Latest News

Bře
23

Poděkování

Rádi bychom Vám poděkovali za

Bře
14

boot Düsseldorf 2023 – ohlédnutí

Po tříleté odmlce, kdy se veletrhy nekonaly

Bře
12

Cannes Yachting Festival 2022 – ohlédnutí

Ohlédnutí za výstavou na azurovém

Poděkování

Rádi bychom Vám poděkovali za návštěvu našeho stánku Marina DOCK na výstavě FOR BOAT 2023. Velice si vážíme Vašeho zájmu a věříme, že jste byli spokojeni s expozicí, vystavenými modely lodí a přístupem našeho týmu.

boot Düsseldorf 2023 – ohlédnutí

Po tříleté odmlce, kdy se veletrhy nekonaly z důvodu pandemie, jsme se dočkali a zúčastnili se největší evropské výstavy lodí a vodních sportů v Düsseldorfu.

Cannes Yachting Festival 2022 – ohlédnutí

Ohlédnutí za výstavou na azurovém pobřeží: krásné prostředí, slunečné a teplé dny, modré nebe, azurové moře – to je Yachting festival v Cannes. Od menších lodí po velké luxusní jachty zakotvené na vodě si návštěvníci mohli prohlédnout a hlavně vyzkoušet jejich jízdní vlastnosti při jízdě na moři.

FOR BOAT 2023

Zveme Vás na 6. ročník veletrhu FOR BOAT 2023 na výstaviště PVA EXPO v pražských Letňanech ve dnech 17.-19. 3. 2023. Tentokrát Vás přivítáme v nové hale č. 1.

ForBoat 2022 – ohlédnutí

Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům, kteří navštívili náš stánek na výstavě FOR BOAT 2022. Vašeho zájmu si velice vážíme a věříme, že jste byli spokojeni s expozicí i vystavenými modely lodí. V případě zájmu o vystavené nebo jiné modely lodí, pro podrobnější informace, osobní schůzku, či cokoliv jiného, nás neváhejte kontaktovat. My se Vám budeme

FOR BOAT 2022

Konečně po dvou letech pandemických opatřeních  jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na 5.ročník výstavy lodí FOR BOAT 2022 na výstavišti  PVA v pražských Letňanech.

CANNES YACHTING FESTIVAL 2021

KONEČNĚ VÝSTAVA 7.-12. 9. 2021 se konala největší výstava lodí v Evropě konaná na moři. Po dvou letech, kdy se z důvodu pandemie nekonaly výstavy jsme se dočkali nádherné, prosluněné výstavy na azurovém pobřeží. Září v Cannes je zárukou krásného počasí a luxusních lodí. Vystavované exponáty zakotvené u 3 km pontonů si mohou návštěvníci nejen

Upoutávka na výstavu lodí v Cannes

Po dlouhé době bez výstav a přehlídek je pro nás velkou radostí pozvat Vás na Yachting Festival v Cannes. Přehlídka luxusu na vodě azurového pobřeží. Uvidíme to nejlepší, co je v současné době k dostání.

FOR BOAT 2020 – ZRUŠENO

Výstava byla s ohledem na nařízení Bezpečnostní rady státu zrušena.

Ohlédnutí za Düsseldorfem 2020

Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům, kteří navštívili stánek loděnice SEA RAY na největší prodejní výstavě  BOOT DÜSSELDORF 2020. Vašeho zájmu si velice vážíme. Věříme, že jste byli spokojeni s expozicí, pohoštěním, netradičním předvedení novinek i naším přístupem. Máte nápad na vylepšení? Něco Vám chybělo? Dejte nám prosím vědět, snažíme se stále zlepšovat. Těšíme se na další