Dubai Boat Show

LUXUS NA VODĚ -TO JE DUBAI INTERNATIONAL BOAT SHOW

Tak trochu jiná výstava než na jaké jsme zvyklí z Evropy.

V Dubaji krom nádherných pláží, rekordních mrakodrapů, luxusních hotelů a sluncem zalitých dní je možné vidět každé jaro exkulzivní veletrh lodí. Největší výrobci lodí a jachet z celého světa, pro které je toto setkání mimořádně důležitou událostí, představili v termínu 26.2.-2.3. 2019 v Dubaji 11 světových a 25 regionálních premiér jachet.

Na každém kroku dýchá luxus a elegantní design. Po zóně Superyacht Boulevard projdete okolo super jachet jako například elegantní BENETTI 116 nebo speciální létající jachty FOILER SPIRIT, která létá 1,5 m nad hladinou rychlostí 40 mil za hod., dominantní SILVER ZWEI s délkou 73 m nebo atrakcí pro návštěvníky, největší privátní loď na světě. Jmenuje se DUBAI a ohromuje svou nadstandardní výbavou a délkou 162 m. Dojdete až k exkluzivně zařízeném VIP salónku sloužícímu pro členy královské rodiny a důležité zákazníky. V pavilonech návštěvníci najdou vystaveny doplňky a výbavy pro lodě, mnoho zajímavostí pro vodní sporty.

Po celou dobu výstavy běží doprovodný program ve stylu velké show. K luxusním lodím patří i luxusní auta, luxusní hodinky, luxusní zóny pro odpočinek a občerstvení…

Mimo velkoleposti výstavy, nás nadchl vstřícný přístup a pohostinnost vystavovatelů.

Leave a Comment